Canciones Para Niños

Canciones Para Niños 34

Piosenki i muzyka dla dzieci jest radio fm wykonane dla dzieci w każdym wieku.

Piosenki i muzyka dla dzieci jest radio fm wykonane dla dzieci w każdym wieku.

Piosenki i muzyka dla dzieci jest radio fm wykonane dla dzieci w każdym wieku. W tym radio online można znaleźć najlepsze piosenki dla dzieci. Pobierz internet radio!

Dostępne funkcje:

- Słuchaj fm radio bez słuchawek.

- Ustaw radio internet jako alarm lub budzik

- Ustaw stoper, aby zdalnie włączyć lub wyłączyć radio o dowolnej godzinie.

- Specjalny widget pozwoli Ci łatwo ustawić odtwarzanie muzyki z aplikacji

- Skonfiguruj swoje ulubione radio streaming i utwórz skróty na ekranie głównym.

- Stwórz listę ulubionych radios dla ułatwienia dostępu.

- Przeglądaj inne stacje radio live wciskając przycisk ‘więcej’.

- Udostępnij lub zapisz poszczególne stacje z muzyką na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter.

**Uwaga! W celu uruchomienia aplikacji wymagane jest połączenie z internetem. Jeśli nie posiadasz połączenia z internetem, a radio jest ustawione jako budzik lub alarm, odtworzony zostanie domyślny dźwięk alarmu.

Pozwól nam wprowadzić Cię do jednej z najlepsza muzyka istnieje! Music online aplikacja ta jest specjalnie dla Ciebie. Jeśli lubisz śpiew i taniec, ta aplikacja ma wszystkie piosenki dla dzieci potrzebne.

Piosenki i muzyka dla dzieci aplikacji można słuchać z lub bez słuchawek , można słuchać najnowsze piosenki dla dzieci, gdy grasz z przyjaciółmi, lub podczas odpoczynku w domu.

Jeśli chcesz, aby zasnąć przy dźwiękach muzyka dla dzieci, ustawić timer dla radio online free i to wyłączyć sam. Z drugiej strony, ustawienia alarmu i jest Internet radio włącza się w określonym czasie. Ponadto, można podzielić radio online z przyjaciółmi i rodziną .

Dla szybkiego dostępu, utworzyć skrót do ulubionej radio fm na ekranie głównym. W celu kontroli radia, widget app pojawi się w powiadomieniu. Stworzyć listę piosenek dla dzieci, zaznaczając ulubione gwiazdką.

Ta aplikacja darmowa muzyka jest dla każdego chłopca i dziewczyny, która lubi dzieci, słuchając najlepsza muzyka. Z tego na radio free twoje dzieci nigdy nie można się nudzić. Mogą śpiewać, tańczyć i słuchać muzyka za darmo cały dzień. Jeśli dzieci lubią muzyki niż tej radio online streaming jeste idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dodaj kolejny radio internetowe do swojej kolekcji najlepszych aplikacji muzycznych i twoje dzieci z przyjemnością.

Piosenki i muzyka dla dzieci jest aplikacji music online dla dzieci, gdzie można znaleźć najlepszą muzyka na telefon dla dzieci. Dzięki tej aplikacji muzycznej dzieciak dzieci mogą ćwiczyć swój śpiew i uczyć się nowych piosenki i zabawy dla dzieci . W ten sposób dzieci ćwiczyć swoją pamięć podczas zabawy.

Korzystanie z tego radio online inspirować dzieci do odkryć swoje wewnętrzne wykonawcy . Wybierz dowolną muzyka dla dzieci, i zorganizować koncert Kid piosenek w salonie . Twoje dziecko będzie czuć się jak prawdziwa gwiazda , śpiewając te piosenki dla dzieci . Piosenki i muzyka dla dzieci i teraz , i niech twoje dzieci mogą bawić się z tej wyjątkowej kompilacji z internet radio.

Informacja o licencji:

Niniejsza aplikacja została stworzona w ramach współpracy z najlepszymi stacjami radia w Internecie. Serdecznie dziękujemy naszym partnerom za wsparcie.

Aplikacja została przetestowana na: HTC One X (Android 4.0 Ice cream sandwich), HTC Sense 4,HTC Sense 5 (Android 4.2.2),HTC Desire (Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread), Sony Ericson (Android 2.3.6 Gingerbread), Sony Xperia Z (4.1.2 Jelly Bean, 4.4 KitKat), Samsung Galaxy S3 (4.0.4 Ice Cream Sandwich, 4.3 Jelly Bean, 4.2.2 KitKat), Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5 (Android OS, v4.4.2 KitKat), Samsung Galaxy Note 2, Samsung Galaxy Note 3,Tablet Samsung Tab 3, Samsung Galaxy Mega 6.3, Samsung Galaxy mini 2, Nexus 5, Nexus 7 (4.4. KitKat), LG Nexus 4 (Android OS 4.2 Jelly Bean, 4.2 Kit Kat), Huawei Ascend.

Jest również kompatybilna z telefonami w sieci Tmobile, Orange, oraz Plus.

Wszelkie pytania i uwagi należy kierować pod adres: nimaxy91@gmail.com

— Muzyka i radio —

Canciones Para Niños

Download

Canciones Para Niños 34